Green Day budou mít nový desky!

10. října 2007 v 14:42 | greenday-ka |  *Novinky GD*
Dnesk jsem se dozvěděla novinku na www.ipunk.cz !!
Frontman Green Day, Billie Joe Armstrong, se nedávno trochu rozpovídal o jejich nadcházející desce, která bude následovníkem téměř tři roky staré rockové opery "American Idiot". Kapela se momentálně pohybuje ve studiích v Oaklandu a Kalifornii, kde začínají nahrávat a podle slov Armstronga mají napilno.

"Máme plno muziky - něco kolem 45 písniček. Nic není uspořádaný, neustále přejíždíme z jednoho studia do druhýho, je to totální chaos. Během toho se snažím dostat se do svý hlavy a zjistit, kdo teď momentálně ve svým středním věku opravdu jsem a co cítím."

Kdy přesně deska vyjde a jak bude vypadat teď pravděpodobně neví ani samotní Green Day. I tentokrát by rádi nabídli fanouškům něco neobvyklého, ale podle Armstronga je to na současné scéně obtížné.

"Děláme tuhle práci už 20 let a pokaždé jsme se museli ujistit, že jsme hrdí na to, co jsme udělali a, že jsme to mysleli upřímně. Tak jako pokaždé jsem se i tentokrát sám sebe zeptal, co je tam venku. A zdá se mi, že současná scéna se zastavila," dodává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama